Titul Jméno  Příjmení Organizace Adresa kontaktní - ulice PSČ Město Telefon E-mail
Mgr. Michaela Barkerová-Kopecká ZŠS Blansko Žižkova 27 678 01 Blansko 516418728 specialniskola@blansko.net
Hana Janásková Dětská léčebna  B.Smetany 7 680 01 Boskovice 0501/452045
Petra Ondrová Dětská léčebna  B.Smetany 7 680 01 Boskovice 0501/452045
PhDr. Radka Dohnalová SPC Kociánka 2 612 47 Brno 05/41321200 l.248
Mgr. Barbora Červenková Kociánka Kociánka 2 612 47 Brno 515504236 barbora.cervenkova@kocianka.cz
PaeDr. Lenka Němcová Klinická logopedie Štefánikova 40 612 00 Brno 606 527 293 logopedienem@seznam.cz
Bc. Lucie Bendová MŠ a ZŠ pro TP Kociánka Kociánka 6 612 00 Brno 603 766 351 lucakben@seznam.cz
Mgr. Monika Medková Spolkový dům M. Berlové Husova 2 792 01 Bruntál 554715682 spolek.berl@tiscali.cz
Simona Vicherová ZVŠa PŠ Čechy p.Košířem Mánesova 1 798 58 Čechy p. Košířem 0508/373717,374496
Ludmila Václavková ZVŠa PŠ Čechy p.Košířem Mánesova 1 798 58 Čechy p. Košířem 0508/373717
Martina Fabiniová ZŠ, PŠ a MŠ Česká Lípa Moskevská 679 470 01 Česká Lípa 728 158 256 mafabini@seznam.cz
Mgr. Hana  Šlechtová ZŠ, PŠ a MŠ česká Lípa Moskevská 679 470 01 Česká Lípa 608 451 318 krejcikovalucie@seznam.cz
Mgr. Lucie Krejčíková ZŠ, PŠ a MŠ česká Lípa Moskevská 679 470 01 Česká Lípa 608 451 318 krejcikovalucie@seznam.cz
Michaela  Bohatá Mozartova 1779 738 02 Frýdek-Místek 737313817 michaelabohata@seznam.cz
Irena  Savková Spec ZŠ, diakonie ČCE Ostrava Anglická 14/724 736 01 Havířov-Šumbark 604755292 savkovafolirova@seznam.cz
Mgr. Jolana Janovská Spec. Škola U trojice 2104 Havlíčkův Brod 0451/422220 specialni.skola@worldonline.cz
Mgr. Zuzana Čonková U Trojice 2104 580 01 Havlíčkův Brod 569422220 specialni.skola@tiscali.cz
Dis. Pavla Kučatá Charita Mírové náměstí 19/18 748 01 Hlučín 724139775 kucatapavla@seznam.cz

Mgr. Světla Koubková ambulantní logopedie Nám. T.G.Marayka 29 534 01 Holice 774321021 s.koubkova@tiscali.cz
Mgr. Petra Lejsková Rehabilitační ústav Rehabilitační ústav Hrabyně 747 67 Hrabyně 774220583 petraLejskova@seznam.cz
Mgr. Jarmila Soušková Dětský denní rehabil. Stacionář Gagarinova 639 500 03 Hradec králové 049/5410538 jajo.fit@centrum.cz
Dr. Zdeňka  Šándorová Středisko rané péče Okružní 871 500 03 Hradec králové 736512614 zdenka.sandorova@seznam.cz
Jaroslava Tůmová   Masarykovo nám. 628a 500 01  Hradec Králové 495513460
Mgr. Eva Kocábková FN Hradec Králové Sokolská  500 00 Hradec Králové 608325335 eva.kocabova@seznam.cz
Eva Veškrnová Brunšov 373 252 09 Hradištko pod Medníkem eveskrnova@volny.cz
Pavla Teznerová Trčků z Lípy 69 583 01 Chotěboř 0606/163527
Mgr. Michaela Beinhauerová Ústav sociálních služeb Školní náměstí 228 537 01 Chrudim 728773537 michaela.beinhauerova@seznam.cz
Mgr. Silva Pilařová Speciální škola Školní náměstí 228 537 01 Chrudim 731580676 silva_p@centrum.cz
Mgr. Jarmila Mazáková Speciální škola Školní náměstí 228 537 01 Chrudim 776027583 jmazankova@seznam.cz
Eva Havlová speciální škola Školní náměstí 228 537 01 Chrudim 469622207 zvs.chrudim@tiscali.cz
PhDr. Alice Šicová Javornická 830 768 72 Chvalčov 606258250 alice.sicova@seznam.cz
DiS. Anna Adámková Javornická 830 768 72 Chvalčov 776666493 Anicka.Adamkova@seznam.cz
MUDr. Danuše Kučerová ZS zdravotní středisko Jičín 17. listopadu 861 506 01  Jičín danuse.kucerova@centrum.cz
Bc. Josef Křivánek ZŠ speciální Březinova 31 586 01 Jihlava 777813879 rediteltví@pomskola.cz
Zdeňka Dobrovolná Stacionář Karviná Horova 654 734 01 Karviná 596311815 zdenka.dobrovolna@seznam.cz
Petra Klukavá speciální škola Komenského 215 742 83 Klimkovice 722945818 ptrklkv@seznam.cz
Zdeňka  Buchníčková Diakonie ČCE, středisko Betlém, Domov Marie Císařova 394/27 691 72 Klobouky u Brna 519423195 otypkova@betlem.org
Gabriela Sekačová DC B.Smetany1222 742 21 Kopřivnice 0656/810242
Mgr. Lenka Kahánková SMŠ pro dětis vadami řeči Závišice 248 742 21 Kopřivnice
Iveta Olšáková Zákl.a mateř.škola speciální Potočná 1454 686 04 Kunovice 776 338 178 olivet.masaze@seznam.cz
PaedDr. Ivana  Jírovská Raná péče Liberec Matoušova 406 460 02 Liberec 485109564 ivajirovska@seznam.cz
Mgr. Milena  Urbanová Raná péče Liberec Matoušova 406 460 02 Liberec 485109564 milena.urbanova@seznam.cz
Mgr. Kamila Červinková ZŠ a MŠ pro tělesně postižené Lužická 7 460 01 Liberec 605247007 kamilacervinkova@seznam.cz
Bc. Vlasta Blahová ZŠ a MŠ pro tělesně postižené p.o. Lužická 920/7 460 01 Liberec v.blahova@volny.cz
Mgr. Jiřina Macháčková U Kapličky 9 412 01 Litoměřice 0416/742298
Mgr. Hana Havlová Svojsíkova 5 412 01 Litoměřice 416/731395
Mgr. Magda Límová PPP Svitavy Na lánech 6 570 01 Litomyšl 461613424
Mgr. Jindra Hrušková ÚSP Centrum Ml.Bol. Zalužanská 1277 293 01 Mladá Boleslav 0326/21131
Mgr. Svatava Štefanová SPC Mohelnice Masarykova 4 789 85 Mohelnice 583 430 046,732 286 655 kilaloe@seznam.cz
Mgr. Svatava Štefanová SPC Mohelnice Masarykova 4 789 85 Mohlenice 583430046 kilaloe@seznam.cz
Kamila Svobodová ZŠ, škla pohody a umu Dobrovského 11 676 02 Moravské Budějovice 568421805 zv.skola@worldonline.cz
Mgr. Jana Valová Masarykova 412 793 05 Moravský Beroun 554255054 janavalova@volny.cz
Ing. Hana Zimová MŠ Mukařov U Zelené cesty 200 251 62 Mukařov 0204/660442
Ivana Soušková ÚSP ÚSP Víceměřice 398 26 Nezamyslice 0508/388812
Dana Sypková ÚSP ÚSP Víceměřice 398 26 Nezamyslice 0508/388812
Bc. Ivana Ptáčková Sružení Nové Město n. M. Drobného 301 592 31 Nové Město n. M. 739 035 430 sdruzeninovemesto@cz
Veronika Šatrová Sdružení Nové Město n M. Drobného 366 592 31 Nové Město na Moravě 739 035 430, 608 252 354 satrova@seznam.cz
DiS. Veronika Šatrová Sdružení Rana péče, Nové Město na Mor. Drobného 366 592 31 Nové Město na Moravě 739035430 satrova@seznam.cz
PaedDr. Jana Rodová PPP Bistřická 461 417 31 Novosedlice 602949429 teplice@volny.cz
Mgr. Marie Pavlíčková Dolní náměstí 35 771 00 Olomouc 776570587 kluzovam@centrum.cz
Mgr. Marie Pavlíčková Dolní náměstí 35 771 00 Olomouc 776570587 maruska@pavlicci.eu
Dana Molerová ZŚ a SŠ CREDO, o.p.s. Mozartova 43 779 00 Olomouc 5885425781 credoops@cmail.cz
Dita Valentová Charkovská 2 772 00 Olomouc 724287028 kamilab@volny.cz
Ing.,MBA Kamila Skřivánková Tylova 2 772 00 Olomouc 724287028 kamilab@volny.cz
Zuzana Pavelová SPC Slezského odboje 5 Opava 0653/626092
Mgr. Martina Kurková nám. Slezského odboje 5 746 00 Opava 728943855 zs.so@seznam.cz
Mgr. Jana Thielová SPC Srdce pro MP Slezského odboje 5 746 01 Opava, pošt. Přihr. 190 553671018
Mgr. Marie Tichá Charita Opava Neumannova 5 747 07 Opava-Jaktař 553616648 mravenečak@charitaopava.cz
Mgr. Blanka  Kubinová K. Pokorného 1742 703 00 Ostrava 596939313 sououaprs.poruba@quick.cz
Mgr. Dalibor Gazda Speciální soukromá škola pro žáky s více vadami Železárenská 880/5 709 00 Ostrava 596621283 gazda.dalibor@seznam.cz
Mgr. Dagmar Mazáková Speciální soukromá škola pro žáky s více vadami Železárenská 880/5 709 00 Ostrava 596621283 dagmarmazakova@seznam.cz
Mgr. Jana Lepíková Speciální soukromá škola pro žáky s více vadami Železárenská 880/5 709 00 Ostrava 596621283 lepos@razdva.cz
Mgr. Věra Lenhartová Speciální soukromá škola pro žáky s více vadami Železárenská 880/5 709 00 Ostrava 596621283 vera.lenhartova@email.cz
Bc. Ivana Kuchařová Speciální soukromá škola pro žáky s více vadami Železárenská 880/5 709 00 Ostrava 596621283 ivanakucharka@seznam.cz
Andrea Valla Speciální škola Poděbradova 37 702 00 Ostrava 724332505 andy.valla@gmail.com
Bc. Zuzana Lažková ZŠ Diakonie ČCE Ostrava U cementárny 23 703 00  Ostrava 604326500 z.lazkova@specialniskola.eu
Daniela Havlová ZŠ speciální Diakonie ČCE  Ostrava U cementárny 23 703 00 Ostrava 604601755 d.havlova@specialniskola.eu
Eva Šilbachová ZŠ speciální Diakonie ČCE  Ostrava U cementárny 23 703 00 Ostrava 595782267 e.silbachova@specialniskola.eu
Bc. Alice Rašková ZŠ speciální Diakonie ČCE  Ostrava U cementárny 23 703 00 Ostrava a.raskova@specialniskola.eu
Martin  Pika U cementárny 23 703 00 Ostrava - Vítkovice 595782267 i.savkova@specislniskola.eu
Jana Doubravová Lechowiczova 2840 702 00  Ostrava 2 604 754 632 janadoubravka@seznam.cz
Vlasta Ležovičová zákl. škola Komenského Ostrava Horymírova 2950/18 700 03 Ostrava Zábřeh 069/359411
Mgr. Markéta Sýkorová Soukr.spec.škola pro ž.s více vadami Aviatiků 462 700 30 Ostrava-Hrabůvka 069/6768287
Mgr. Gabriela Šlechtová ZŠ Komenského Nám. Družby 1239/9 708 00 Ostrava-Poruba 069/6937856
Mgr. Alena Ptáčková priv. Logopedická ambulance F.Čechury 4465 708 00 Ostrava-Poruba 069/6909334
Bc. Zuzana Lažková ZŠ speciální DiakonieČCEOstrava U cementárny 23 703 00 Ostrava-Vítkovice 604 326 500 zlazkova@seznam.cz
Mgr. Marcela Bartošíková Spec. Mateřská škola Klubíčko, s.r.o. Školní 704 765 02 Otrokovice 067/7925120
Mgr. Jitka Kaulfusová logopedická ambulance, školení Kartouzská 6 150 00 Paraha 5 257321627,6
Mgr. Blanka Brandová středisko rané péče Bělehradská 389 530 09 Pardubice 466641022,7 ranapece.pardubice@quick.cz
Pavel Kučera Základní a praktická škola SVÍTÁNÍ, o.p.s. Komenského 432 530 03 Pardubice 606 102 075 kucera@svitani.cz
Lenka Machačová Základní a praktická škola SVÍTÁNÍ, o.p.s. Komenského 432 530 03 Pardubice 607 118 370 machacova@svitani.cz
Jana Mecová Základní a praktická škola SVÍTÁNÍ, o.p.s. Komenského 432 530 03 Pardubice 608 529 146 mecova@svitani.cz
Jana Pelikánová Základní a praktická škola SVÍTÁNÍ, o.p.s. Komenského 432 530 03 Pardubice 628 630 426 peldovka@seznam.cz
Radek Řehák Základní a praktická škola SVÍTÁNÍ, o.p.s. Komenského 432 530 03 Pardubice 602 242 701 reharad@seznam.cz
Monika Sekerková Základní a praktická škola SVÍTÁNÍ, o.p.s. Komenského 432 530 03 Pardubice 602 242 701 sekerkova@seznam.cz
Svatava Štefanová Základní a praktická škola SVÍTÁNÍ, o.p.s. Komenského 432 530 03 Pardubice 732 286 655 stefanova@svitani.cz
Marie Vachková Základní a praktická škola SVÍTÁNÍ, o.p.s. Komenského 432 530 03 Pardubice 731 131 929 marie.vachkova@email.cz
Lucie Žoudlíková Základní a praktická škola SVÍTÁNÍ, o.p.s. Komenského 432 530 03 Pardubice 722 912 911 zoudlikova@svitani.cz
Markéta Jirásková Základní a praktická škola SVÍTÁNÍ, o.p.s. Komenského 432 530 03 Pardubice 736 753 652 jiraskova@svitani.cz
Eliška Pávková Základní a praktická škola SVÍTÁNÍ, o.p.s. Komenského 432 530 03 Pardubice 724 751 237 pavkova@svitani.cz
Mgr. Dana Populová SPC při ZvŠ Macháčkova 45 318 09 Plzeň 019/283534
Mgr. Eva Šauerová SPC pro VŘ Ke špitálskému lesu 3 312 05 Plzeň 019/7260875
Mgr. Romana Šimková SPC pro VŘ Ke špitálskému lesu 3 312 05 Plzeň 019/7260875
Kateřina Hanilcová Brdičkova 1916 155 00  Praha 777 520451 w.kacenka@seznam.cz
Dagmar Pařízková Sámova 23 101 00 Praha 10 271746578
PhDr. Ludmila  Kotlínová FNKV Šrobárova 50 100 34 Praha 10 267 163 558 kotlinova@post.cz
PhDr. Ludmila  Kotlínová FNKV  Šrobárova 50 100 34 Praha 10 267 163 558 kotlinova@post.cz
Mgr. Kristina Horníková NNF Praha 1, Klinická logopedie Starostrašnická 45 100 00 Praha 10 605 734 766 kikla@post.cz
PaeDr. Jolana Marková SPDM Modřany Rakovského 3138 146 00 Praha 12 733 113 375 stredisko.markova@seznam.cz
Mgr. Michaela Doubnerová Vozová 8 120 00 Praha 2 251013819
Mgr. Milada Jaroušková JÚŠ V Pevnosti 4/13 128 41 Praha 2 241083546 miladajarkousova@seznam.cz
Mgr. Ester Volfsonová JÚŠ V Pevnosti 4/13 128 41 Praha 2 241083374 esterester@seznam.cz
Mgr. Jana Sláčiková SPC Slezská 68 130 00 Praha 3 02/24256954 janaslacikova@seznam.cz
Mgr. Marcela Janírková Pomocná škola pro ž.s více vadami U zásobní zahrady 8 130 00 Praha 3 02/6974841,606223542
Mgr. Ludmila Schurerová PPP Lucemburská 40 130 00 Praha 3
Miroslava Tupá Pomocná škola pro ž.s více vadami U zásobní zahrady 8 130 00 Praha 3 02/6974841, 02/6431645
Daniela Pravcová SPC Slezská 68 130 00 Praha 3 222519631
PaedDr. Miriam Mykytynová logopedická ambulance Jičínská 8 130 00 Praha 3 271730366,7 logopedie.mykytynova@tiscali.cz
Mgr. Jana Kopičová Centrum ucelené rehabilitace Točitá 40 140 00 Praha 4 241441685
PaedDr. Kateřina Voříšková U Kamýku 871/4 142 00 Praha 4 251013825
Jana Havlíčková Cihlářova 656 142 00 Praha 4 02/7411644
MUDr. Václava Kemlinková Thomayerova nemocnice Vídeňská 800 140 00 Praha 4 603716676 vjerab@volny.cz
Mgr. Daniela Palodová NZZ, logopediská ambulance Čiklova 2/811 140 00  Praha 4 261217416 palodova.d@volny.cz
Mgr. Marie Sekyrková Na Lysinách 6 147 00 Praha 4 Hodkovičky 02/4024760
Mgr. Jana Klvaňová Zárubova 503 142 00 Praha 4-Kamýk 02/4712556
Alena Kunová RC Diakonie ČCE Vlachova 1502 155 00  Praha 5 02/6518392,02/6517303
Pavla Skalová RC Diakonie ČCE Vlachova 1502 155 00  Praha 5 02/6518392,02/6517303
PaeDr. Hana Matoušková MŠ speciální Sluníčko Deylova 3 150 00 Praha 5 603 435 649 hanka@protomat.cz
Soňa Veselková Šiškova 1231/15 182 00 Praha 8 6882250
Mgr. Veronika Pletichová Logopedická ambulanc00e P-8 180 00 Praha 8 723 469 697 veronika.pletichova@volny.cz
Kristýna Chvojková Zlatnická 12 110 00 Praha1
Dagmar Mimrová foniatrické odd. U Mrázovky 15 150 00 Praha5 02/571754
Marcela Rapčáková Tylova 18 796 01 Prostějov 776643147 rapcakova@seznam.cz
Mgr. Kateřina Kunzová PPP Nový Jičín Nám. L. Loma 1386 742 58 Příbor 556722483
Bc. Vladimíra Svobodová SpMŠ, Tyršovy sady, Hostinné Arnultovice 34 543 72 Rudník 499441280
Mgr. Irena Bublíková SPC pro mentálně postižené Petra Bezruče 632 386 01 Strakonice 383328517
PaedDr. Magdalena Zemánková PPP Riegrova 11 568 02 Svitavy 461532486
Mgr. Věra Janoušková Nemocnice Svitavy a.s. Kollárova 7 5468 02 Svitavy logopedie.janou@centrum.cz
Mgr. Lenka Osladilová Domovy soc. péče Uničovská 370/19 787 01 Šumperk 607 936 079 osladilova@specialnipedagog.cz
Eliška Hlásná spec.ZŠ Schola Viva o.p.s. Ebenova 16 787 01 Šumperk 583247529 hlasna@scholaviva.cz
Alena Martínková U Penzionu 1766 347 01 Tachov 0184/721203
Bc. Alena Pecková Krátká 892/10 674 01 Třebíč 724775458 alena.peckova@klikni.cz
Mgr. Stanislava Kebortová Diakonie Na Stavidle 1266 686 01 Uherské Hradiště 572557273 cesta@diakoniecce.cz
PhDr. Simona Mikeštíková ZŠ a MŠ speciální Uherské Hradiště Šafaříkova 961 686 01 Uherské Hradiště 572552888 simonamikestikova@seznam.cz
PhDr. Simona Mikeštíková ZŠ a MŠ speciální Uherské Hradiště Šafaříkova 961 686 01  Uherské Hradiště 572255888 simonamikestikova@seznam.cz
Mgr. Jitka Bindrová PPP Karla IV. 3 400 03 Ústí a. Labem 047/5532803
Mgr. Petra  Křížkovská Akátová 446 747 31 Velké Hoštice 723 331 264 petra.krizkovska@seznam.cz
Dagmar Konvičková Spec. Školy pro sluch.postižené Zeierovy sady 43 389 03  Vodňany 0342/382631,33
M. Štěpková Spec. Školy pro sluch. Postižené Zeierovy sady 43 389 23 Vodňany 0342/382631-33
Mgr. Marie Šupalová Pohoří 600 742 85 Vřesina 0655/425284
Mgr. Vlasta Kovářová ZŠ a MŠ Vsetín Turkmenská 1612 755 01 Vsetín 571411824 ucetni@zsms-turkmenska.cz
Bc. Eva Šupčíková Středisko rané péče Alšova 12 789 01 Zábřeh 737671247 ejinecka@gmail.cz
Mgr. Jitka Hubnerová súec školy pro MP s SPC Purkyňova 7/5 591 02 Ždár a. Sázavou 566622671
Alena Weberová 604 544 620 alcaweberova@centrum.cz
Mgr. Barbora Orendáčová Logopedická ambulance 773 221 268 orendacova@gmail.cz
Mgr. Monika Kunhartová SPC Skuteč 721 263 777 monikakunhartova@seznam.cz
DiS. Lenka Kovaříková Suchá Loz 37 687 53 Suchá Loz 733 122 021 lenkakovarik@seznam.cz
Mgr. Petra Zdeňková Rehabilitační ústav Kladruby Kladruby 30 257 62 Kladruby u Vlašimy 317881226 petra.zdenkova@rehabilitace.cz
Mgr. Naděžda Pochopová Centrum Kociánka Kociánka 93/2 612 47 Brno 607 502 450 pochopovi@tiscali.cz
Bc. Soňa Krchnáková Adeli s.r.o. Hlboká 921 01 Piešťany, Slovensko 0-915 130 797 krchnakova.sona@centrum.sk
DiS. Romana Jarošová aSnílek prodej rehabilitačnícha kompenzačních pomůcek Dlouhá 635 357 31 Horní Slavkov 777062193 rjarosova@volny.cz
Pavla Pavlíková Masáže Uh.Hradiště Tyršovo nám. 440 686 01 Uh.Hradiště 774 421 236 relaxace.masaze@email.cz
Mgr. Veronika Bechová Základní a mateřská škola pro tělesně postižené Lužická 920/7 Liberec 1
Vendula Weiserová Základní a mateřská škola pro tělesně postižené Lužická 920/7 Liberec 1
Mgr. Klára Kosařová Základní a mateřská škola pro tělesně postižené Lužická 920/7 Liberec 1
Bc. Pavlína Rejlková Základní a mateřská škola pro tělesně postižené Lužická 920/7 Liberec 1
PhDr. Zuzana Severová Základní a mateřská škola pro tělesně postižené Lužická 920/7 Liberec 1
Bc. Marie Spurná Základní a mateřská škola pro tělesně postižené Lužická 920/7 Liberec 1
Bc. Zuzana Uhrinová Základní a mateřská škola pro tělesně postižené Lužická 920/7 Liberec 1
Mgr. Martina Zavorálová Základní a mateřská škola pro tělesně postižené Lužická 920/7 Liberec 1