Výukové centrum

VÝUKOVÉ CENTRUM SPIRÁLA organizuje odborné kurzy, semináře, workshopy a přednášky pro odborníky z fyzioterapie, ergoterapie, rehabilitačního lékařství, speciální pedagogiky, logopedie a také pro další zájemce jako jsou pečovatelé, maséři a rodiče dětí se zdravotním postižením.

Spirála má tradici a zkušenosti vedení kurzů od roku 1999, kdy byla založena původně jako Institut Synergické reflexní terapie Renatou Vodičkovou a německým ortopedem Dr. Vladimírem W. Pfaffenrotem. Mimo ČR školíme v Německu, v Maďarsku a na Slovensku.

Spirála se zaměřuje na výuku rehabilitačních metod pro specifikum mozkových hybných poruch u dětí a dospělých, především Synergickou reflexní terapii a PANat.  Celkem bylo dosud vyškoleno  1250 absolventů.  Od roku 2020 plánujeme zahájit kurzy Fyzioterapie metodou Jílkové.

Doufáme, že naše nabídka kurzů bude pro Váš profesní růst a rozšiřování Vaší odbornosti přínosná.

Lektorka Renata Vodičková je celosvětově jediným akreditovaným školitelem metody Synergická Reflexní Terapie a pro ČR je výhradní lektorkou metody PANat (z celosvětově 8 lektorů). Pakliže budete mít zájem šířit informace o SRT a PANat veřejně, obraťte se na paní Vodičkovou s Vaší žádostí. Dohoda či podpora je možná.

Renata Vodičková je aktivní členkou mezinárodní skupiny lektorů PANat metody. Od 2017 je spoluzakladatelkou Asociace Synergické reflexní terapie, z.s.

Doporučujeme Vám přečíst si před přihlášením do kurzu VŠEOBECNÉ INFORMACE, kde najdete mimo jiné přihlašovací a stornovcí podmínky.