Výukové centrum

VÝUKOVÉ CENTRUM SPIRÁLA organizuje odborné kurzy, semináře, workshopy a přednášky pro odborníky z fyzioterapie, ergoterapie, rehabilitačního lékařství, speciální pedagogiky, logopedie a také pro další zájemce jako jsou pečovatelé, maséři a rodiče dětí se zdravotním postižením.

UPOZORNĚNÍ: Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ DOČASNĚ NEFUNGUJE ODESÍLÁNÍ PŘIHLAŠOVACÍHO FORMULÁŘE NA KURZY. PROSÍM O ZASLÁNÍ MAILU s Vaším kontaktem a druhem kurzu, o který máte zájem na: info@centrumspirala.cz

Spirála má tradici a zkušenosti vedení kurzů od roku 1999, kdy byla založena původně jako Institut Synergické reflexní terapie Renatou Vodičkovou a německým ortopedem Dr. Vladimírem W. Pfaffenrotem. Mimo ČR školíme v Německu, v Maďarsku a na Slovensku.

Spirála se zaměřuje na výuku rehabilitačních metod pro specifikum mozkových hybných poruch u dětí a dospělých, především Synergickou reflexní terapii a PANat. Vyškoleno bylo dosud v ČR přes 900 zájemců. Nově jsme od roku 2012 přidaly kurzy Feldenkraisovy metody a kurzy Funkční dynamické stabilizace v kontextu vývojové kineziologie. Od roku 2014 plánujeme zahájit kurzy Fyzioterapie metodou Jílkové.

Doufáme, že naše nabídka kurzů bude pro Váš profesní růst a rozšiřování Vaší odbornosti přínosná.

Spirála získala od profesní organizace fyzioterapeutů-Unify  a ergoterapie-ČAE kreditní hodnocení kurzů, dle délky a obsahu školení obdrží absolventi příslušný počet kreditů, viz. www.nconzo.cz. Každé vydané souhlasné stanovisko rozhodnutí Unify je zveřejněné na www.unify-cr.cz a je Vám tudíž pro nahlédnutí k dispozici.

Lektorka Renata Vodičková je celosvětově jediným akreditovaným školitelem metody Synergická Reflexní Terapie a pro ČR je výhradní lektorkou metody PANat (z celosvětově 8 lektorů). Pakliže budete mít zájem šířit informace o SRT a PANat veřejně, obraťte se na nás s Vaší žádostí.

Doporučujeme Vám přečíst si před přihlášením do kurzu VŠEOBECNÉ INFORMACE